Hayatın Her Alanında Vega Cam

By vegacamsan In Duyurular No comments

Vega Cam kurulduğu ilk günden yoğun iş temposu ve müşteri kitlesi ile hayatın her alanına her mekanına imzasını atıyor. Neden cam-ayna-çerçeve?

Dekoratif mekanlar bu üçlü iş alanında olmazsa olmazlarıdır. Cam hayatımızın kolay kullanım aracı, modern yapılar, şık tasarımlar, güvenlik, sağlamlık, estetik bir ortam yaratır. Ayna dünyamızı yansıtır, yaşantımızı yansıtır, kişiliklerimizi yansıtır. Hergün sabah kalkınca aynanın karşısında ruh halimizi görürüz. Güne nasıl başlayacağımızı, müşterilere nasıl davranacağımızı, farkındalığımızı görürüz. Ayna hayatımıza girdiği andan itibaren bizi daima yenilemiştir. Biz biz yapan, daha da ileriye taşıyan aynalardır. Bizi korur, gözetir. Bazen bizi bizle konuşturur.

Çerçeve diyoruz. Çünkü öyle anılar vardır ki hafızalardan silinir, unutulur gider. Odamızda ki boşlukları hayatımızdaki anılarımızla doldururuz. Unutulmasın tekrar o heyecanı yaşayabilmek için o anıları ölümsüzleştiririz.

düşünüyoruz ki; hayatın her alanında olmak bizi güçlü kılıyor. Sizlere daha iyi anıları yaşatmak, daha modern daha güzel gelecek verebilmek için dünyanızı değiştiriyoruz. Belki küçük bir cam parçasıyla, belki küçük bir ayna parçasıyla, belki bir çerçeveyle. Ne kadar değişmesi gerektiğine siz karar verin.