Merak ettiğiniz konularda sorun

Herhangi bir konuda soru sorabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda bilgi paylaşımı yapabiliriz.

S C

Vega ne anlama geliyor?

Vega kelime anlamı olarak yıldız demektir. Vega, Lir Takımyıldızı'nda yer alan en parlak yıldız. Göğün beşinci parlak yıldızıdır. Kuzey yarıküresinde Arcturus’tan sonra ikinci parlak yıldızdır. Güneş’e 25,3 ışık yılı uzaklıkta olduğundan Güneş’e nispeten yakın bir yıldız sayılır. Yaklaşık MÖ 12.000 yıllarında Kutup yıldızı oldu ve yaklaşık 12.000 yılında yeniden kutup yıldızı olacaktır. Güneş’ten sonra fotoğrafı çekilen ilk yıldızdır.

 

S C

Firmanızın Şubeleri Varmı?

2016 yılında faliyete başlayan firmamız şuan sadece Konya Merkezde bulunan işyerinde faliyet göstermektedir. İlerleyen dönemlede bayilik ve şube çalışmaları devam etmektedir.

S C

Tezgah Arası Cam Panel Nedir?

Yeni ve kullanışlı bir ürünümüz olan tezgah arası cam paneller; mutfak dolaplar ile tazgah arasına uygulanan baskılı renkli cam uygulamalarıdır. Tezgah arası cam hakkında daha fazla bilgi için Tezgah Arası Cam linkine tıklayabilirsiniz.

S C

Siteye Üye Olmak İstiyorum?

Sitemize üye olabilir, yenilikleri takip edebilir ve online mağazamızda alış veriş yapabilirsiniz. Üye Olmak İçin Tıklayın

Bizim Hakkımızda Düşünenler

Vega Cam gerçekten kaliteli ürünler ve hızlı hizmet sunuyor. Ürünlerden çok memnun kaldık ve siparişlemizin devamını sürekli veriyorum.
Ali Rıza Gündoğu
Reklam Ajans
Aynalı çerçeveler gerçekten çok uygun. İstediğim ölçüde hemen yapıp gönderdiler. Piyasadaki ürünlerden daha kaliteli. Teşekkürler VEGACAM
Duygu Akhisar
Ev Hanımı