Parçalı Baklava Desenli Dekor Ayna

Baklava desenli ve parçalı dekor ayna montajı tamamlanmak üzere!

220×170 cm ebatlarında ve 72 parça baklava modelli aynamızın montajı tamamlanmak üzere. Özel ve titizlikle yerinde montajını yapıyoruz. Aynalar 4mm kalınlığında ve kenar 1cm bizote işlemeli aynalar. Ürün montajı tamamlanınca görsel resimler yüklenecektir.

baklava-desenli-ayna

 

Konya Çerçeve

Konya Dekoratif Çerçeve Atölyesi

Firmamız bünyesinde her şeçit çerçeve üretimi yapılmaktadır. Sanatsal ve mimari çerçeveler ile taptan ve perakende üretime başladık. Resim çerçeveleri, tablo çerçeveleri, canvas tablo, cam tablolar, saat çerçeveler, a4 çerçeveler, ayna çerçeveleri, mobilya çerçeveleri gibi çeşitlerimiz mevcuttur. Kaliteli ve dayanıklı plastik çerçeveler, alüminyum çerçeveler, ahşap çerçeve çeşitleri bulunur.

Konya Eski Marangozlar Sanayi Saraycık Sokak No:87

adresimizde üretime devam etmekteyiz. Toplu çerçeve alımlarınız için lütfen teklif almayı unutmayın. Konya çerçeve üretimi ve satışı atölyemize bekleriz.

konya-cerceve

Çerçeve Üretimine Devam

Yeni modellerle çerçeve üretimine ara vermeden devam ediyoruz. 50 den fazla dekor çerçeve ile her mekana her alana uygun şık çerçeveler VEGA CAM’da

Vega Dekoratif Cam-Ayna-Çerçeve

Vega Dekoratif Cam-Ayna-Çerçeve

Vega Dekoratif Cam-Ayna-Çerçeve

Vega Dekoratif Cam-Ayna-Çerçeve

Vega Dekoratif Cam-Ayna-Çerçeve

Vega Dekoratif Cam-Ayna-Çerçeve

 

Tezgah Arası Cam Renkleri

Tezgah arası camlarda sınırsız renk uygulaması ile mutfağınızın rengine ve yapısına göre en uygun rengi seçip mutfağınızla bütünleşen tezgah araları yapıyoruz.