A4 Diploma Sertifika Çerçevesi vgc53c3

85.00125.00 KDV
Ücretsiz Kargo!

A4 ebatında (210×297 mm) iç ölçüleridir. Evrak çerçevesi, sertifika çerçevesi, diploma çerçevesi, resim çerçevesi olarak kullanılabilir
Dekoratif çerçeveler kendi imalatımız olup kalitelidir.

  • *Plastik Çerçeve
  • *Cam
  • * Karton
  • *Askı Aparatı
Temizle

Açıklama

Standart A4 ebatı (21×29.7 cm) iç ölçüsüdür ve A4 kağıtlara uygundur. Çerçeve malzemesi plastik ve içerisinde 2mm cam mevcuttur.  Arka koruma kartonu ve esnek çivisi ile kolayca evraklarınızı koyabilirsiniz. Dekoratif çerçeveler kendi imalatımız olup siparişe göre hazırlanmaktadır. Listedeki ölçülerden faklı çerçeveye ihtiyacınız varsa iletişim numarasından bilgi alabilirsiniz. Çerçeveler; vergi levhası çerçevesi, diploma çerçevesi, sertifika çerçevesi, her çeşit katılım belgesi çerçevesi, yada fotoğraf çerçevesi olarak kullanabilirsiniz.

ÇERÇEVE ÖZELLİKLERİ

*Dekoratif Plastik Çerçeve
*2 mm Cam
*Mukava Karton
*Askı Aparatı

PAKETLEME

Kargo aşamasında gereken hassasiyet gösterilmektedir. Çerçeveler sitreç ve balonlu naylona sarılmaktadır. Ön ve arkasına koruma strafor koyularak kırılmaya karşı önlem alınmıştır. Son olarak sert karton ile ambalajlanmaktır.

GÖNDERİM

Ürün siparişinden en geç 3 gün içerisinde belirtilen kargo ile gönderim sağlanır.

İADE VE DEĞİŞİM

Kırık, hasarlı, ürünü eline ulaşmayan tüm siparişlerde iade/değiştirme işlemi yapılır. ayrıca diğer iade ve değişim politikalarını inceleyiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“A4 Diploma Sertifika Çerçevesi vgc53c3” için yorum yapan ilk kişi siz olun