A4 Diploma Sertifika Çerçevesi VGC53C1

Durum: Stokta var

280.00430.00 +KDV

21×30 Standart A4 ebatı (21×29.7 cm) iç ölçüsüdür ve A4 kağıtlara uygundur. Çerçeve malzemesi plastik ve içerisinde 2mm cam mevcuttur.  Arka koruma kartonu ve esnek çivisi ile kolayca evraklarınızı koyabilirsiniz. Dekoratif çerçeveler kendi imalatımız olup siparişe göre hazırlanmaktadır. Listedeki ölçülerden faklı çerçeveye ihtiyacınız varsa iletişim numarasından bilgi alabilirsiniz. Çerçeveler; vergi levhası çerçevesi, diploma çerçevesi, sertifika çerçevesi, her çeşit katılım belgesi çerçevesi, yada fotoğraf çerçevesi olarak kullanabilirsiniz.

ÇERÇEVE ÖZELLİKLERİ

*Dekoratif Plastik Çerçeve
*2 mm Cam
*Mukava Karton
*Askı Aparatı

PAKETLEME

Kargo aşamasında gereken hassasiyet gösterilmektedir. Çerçeveler sitreç ve balonlu naylona sarılmaktadır. Ön ve arkasına koruma strafor koyularak kırılmaya karşı önlem alınmıştır. Son olarak sert karton ile ambalajlanmaktır.

GÖNDERİM

Ürün siparişinden en geç 3 gün içerisinde belirtilen kargo ile gönderim sağlanır.

İADE VE DEĞİŞİM

Kırık, hasarlı, ürünü eline ulaşmayan tüm siparişlerde iade/değiştirme işlemi yapılır. ayrıca diğer iade ve değişim politikalarını inceleyiniz.

fotoğraf çerçevesi, resim çerçevesi, çerçeve modelleri, duvar çerçeveleri, çerçeve fiyatları, çoklu çerçeve, dijital çerçeve, çerçeve satın al, ahşap çerçeve, bebek çerçeveleri, çoklu fotoğraf çerçevesi, dijital fotoğraf çerçevesi, çoklu resim çerçevesi, foto çerçeve, resim çerçevesi fiyatları, tablo çerçevesi, fotograf cerceveleri, fotoğraf cerceveleri, değişik fotoğraf çerçeveleri, çerçeve dekorasyon, duvar cerceveleri, kalpli cerceve, ayna çerçevesi, ahşap resim çerçevesi fiyatları, duvar dekorasyonu çerçeve, çerçeve resimleri, çoklu duvar çerçevesi, duvar resim çerçeveleri, resim çerçevesi satın al, fotoğraf çerçevesi fiyatları, hatıra fotoğraf çerçevesi, tablo çerçeve fiyatları, kanvas tablo, tablolar, duvar tabloları, dekoratif tablolar, parçalı tablo, tablo satın al, tablo modelleri, manzara tabloları, tablo fiyatları, en güzel tablolar, tablo saatler, kanvas baskı, ucuz tablo, tablo al, resim tablo, tablo resimleri, modern tablolar, mutfak tabloları tablo çeşitleri, güzel tablolar, online tablo, ledli kanvas tablo, parçalı kanvas tablo, ucuz kanvas tablo, ofis tabloları, saatli kanvas tablo, alüminyum çerçeve, alüminyum çerçeve fiyatları, a4 çerçeve fiyatları, rondo çerçeve, 50×70 çerçeve, a4 pleksi, a3 çerçeve, a4 plastik çerçeve, display ürünleri, çerçeve profil fiyatları, ayaklı pano, çerçeve al,

 

Ağırlık 1 kg
Boyutlar 40 × 30 × 3 cm
Ölçü Tablosu

Diplomanızın ölçüsüne göre bir çerçeve sipariş edebilirsiniz. En çok kullanılan diploma ölçüleri aşağıda listelenmiştir.

Ölçü Tablosu
Diploma ÖlçüsüCm / mm
A4 Standart21x30 / 210x297
23x33 cm23x33 / 230x330
25x35 cm25x35 / 250x350
33x48 cm33x48 / 330x480

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“A4 Diploma Sertifika Çerçevesi VGC53C1” için yorum yapan ilk kişi siz olun
0
Başa dönüş