İnstagram Çekiliş Şartları

Merhabalar, Bu Çekiliş Vega Cam Dekorasyon Hizmetleri Yürütmektedir.

Instagram hesabımız üzerinden yapacağımız tüm çekilişlerde geçerli olmak üzere, çekiliş kurallarımız aşağıdadır.

– Çekilişe katılmak için “@vegacamsan” Instagram hesabını takip ediyor olmak zorunludur.

– Çekilişe katılan tüm takipçiler katılımları ile bu şartları ve kuralları eksiksiz olarak okuduğunu, anladığını ve çekilişle ilgili kuralları kabul ettiğini beyan etmiş sayılır.

– Çekilişler süre sonunda sona erer. @vegacamsan haber vermeksizin burada belirtilen çekiliş sıklığını/tarihlerini değiştirme, çekilişlere ara verme ve çekilişleri sonlandırma hakkını gizli tutar.

– Çekilişe katılan hesapların @vegacamsan hesabımız tarafından görüntülenebilir olması şarttır. Gizli profiller çekilişe katılamaz, katılsalar dahi hakları iptal edilir ve ödülleri teslim edilmez.

– Çekiliş hesapları çekilişlere katılamaz, tespit edildiğinde katılsalar dahi hakları iptal edilir ve ödülleri teslim edilmez.

– Çekiliş sonuçları çekiliş gönderisinde belirtilen tarihlerde bu sayfaya eklenerek duyurulacaktır. Talihlilerin bu sonuçları takip ederek Instagram üzerinden mesaj yoluyla bize ulaşmaları gerekmektedir. İletişim sonrası kazanılan ürünler tarafımızdan kargoya verilir. Kargo ücreti çekilişi kazanan talihli tarafından ödenir. Konya içi kazanan üyeler işyeri adresimize uğrayarak ödülünü alacaktır.

– Kazanılan ve kargoya verilen ürünler için @vegacamsan sitemizde yer alan Mesafeli Satış Sözleşmesi ve İade Koşulları sayfalarında yer alan garanti ve güvence koşulları geçerlidir.

– Yukarıda belirtilen sayfalarda yer alan garanti ve güvence koşulları dışında, kazanılan ürünün kişisel beğeniye uymaması vb. keyfi gerekçeler ile çekiliş sonucunda kazanılan ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün değildir.

– @vegacamsan Instagram üzerinde iki farklı türde çekiliş yapabilir. Çekiliş türü çekilişi duyuran Instagram postunun açıklama kısmında belirtilecektir. Çekiliş türlerine özel koşullar aşağıdadır.

Yoruma arkadaş etiketleme;

– Çekilişe katılanların yorum kısmında posta ait hashtag’leri de kullanmaları zorunludur.

– Çekilişe katılanlar yorum kısmında en az üç arkadaşını etiketlemelidir.

– Yorum kısmında etiketlenecek her farklı üç kişi yeni bir çekiliş hakkı kazandırır.

– Etiketlenen kişilerin çekiliş sonuçlanıp, kazananlar açıklanana ve kazanan talihlinin ürünü teslim edilene kadar çekiliş postunda yayınlanması zorunludur.

– Ürünleri teslim edilmeden çekiliş görseli altında yer alan arkadaş etiketlerini silen talihliler, tespit edildiğinde, kazansalar dahi hakları iptal edilir ve ödülleri teslim edilmez.

Çekiliş görselini Repost yapmak;

– Çekilişe katılanların çekiliş görselini kendi hesaplarından repost yapmaları yeterlidir, farklı bir görsel paylaşımına gerek yoktur.

– Çekilişe katılanların @vegacamsan Instagram hesabımızı etiketlemesi zorunludur.

– Çekilişe katılanların yorum kısmında posta ait hashtag’leri de kullanmaları zorunludur.

– Repost yapılan görsellerin çekiliş sonuçlanıp, kazananlar açıklanana ve kazanan talihlinin ürünü teslim edilene kadar katılımcının profilinde yayınlanması zorunludur.

– Ürünleri teslim edilmeden çekiliş görselini profilinden silen talihliler, tespit edildiğinde, kazansalar dahi hakları iptal edilir ve ödülleri teslim edilmez.

Firma İletişim Bilgileri
Vega Cam
Horozluhan Mh. Kadifekale Sk. No: 38 Selçuklu Konya
0332 248 83 42
0533 139 60 40
bilgi@vegacam.com.tr
vegacamsan@gmail.com
@vegacamsan